Policyjne psy rywalizowały w Krapkowicach. Wyłoniono reprezentantów Opolszczyzny

Dnia opolski portal 24opole.pl opublikował artykuł pod tytułem: "Policyjne psy rywalizowały w Krapkowicach. Wyłoniono reprezentantĂłw Opolszczyzny",

w którym piszą, że "Siedmiu przewodnikĂłw wraz z psami słuĹźbowymi wzięło udział w wojewĂłdzkich eliminacjach do Kynologicznych Mistrzostw Policji. O zwycięstwie decydowały umiejętności węchowe, posłuszeństwo i wykonanie sp (...)".

Zachęcamy do przeczytania wiadomości na stronie portalu 24opole.pl.