Policyjne psy rywalizowaĹy w Krapkowicach. WyĹoniono reprezentantĂłw Opolszczyzny
Dnia opolski portal 24opole.pl opublikował artykuł
pod tytułem: "Policyjne psy rywalizowaĹy w Krapkowicach. WyĹoniono reprezentantĂłw Opolszczyzny",
w którym piszą, że
"Siedmiu przewodnikĂłw wraz z psami sĹuĹźbowymi wziÄĹo udziaĹ w wojewĂłdzkich eliminacjach do Kynologicznych Mistrzostw Policji. O zwyciÄstwie decydowaĹy umiejÄtnoĹci wÄchowe, posĹuszeĹstwo i wykonanie sp (...)".
Zachęcamy do przeczytania wiadomości na stronie portalu 24opole.pl.